Tristar MP 2395

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

Tento produkt jsem si vybrala jako dárek na vánoce.Vyzkoušela jsem ho,jsem spokojená.Nemusela jsem chodit po obchodech,jsem nemocná a proto volím raději takovou možnost,kdy tam nemusím. Jen si příště vyberu jinou dopravu.

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalita za dobrou cenu

dobrý

Produkt nemá žádné parametry.

Pedikúra TRISTAR MP-2395

Elektrický pilník k odstranění mozolnaté a ztvrdlé kůže z chodidel. Součástí pilníku jsou dvě hlavice (jemná a hrubá plocha).

Vlastnosti:

• Výkyvná hlavice o 360 o a 30 otáček/sec
  • Mokré i suché použití
  • Tlačítko ON/OFF
  • Čistící kartáček
  • Bezdrátový provoz na 2 baterie typu AA (nejsou v balení)

• , zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• , zakoupeno v Alza.cz