Silk'n Micro Pedi Pro

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v EuroKing

Dobrý produkt

• mám ho krátkou dobu na hodnocení
    • zatím nic

dle doporučení známé

Produkt nemá žádné parametry.

Krásné nohy během okamžiku!

Zbavte se otlaků a kuřích ok během okamžiku a s maximální účinností! To vše Vám zaručí Silk´n MicroPedi®, snadno ovladatelný přístroj vybavený válečkem s abrazivním povrchem, kterým pouze přejíždíte postiženou oblast! Po stisknutí tlačítka se začne otáčet (30 otáček za minutu) a odstraňovat otlačenou a ztvrdlou kůži.

Je malý a lehký, vynikající na cesty, s ergonomickou rukojetí. Lze používat pouze k ošetření nohou. Balení obsahuje dva brusné válečky. Pracuje na 2 baterie typu AA 1,5 V (nejsou součástí).

Značka Silk´n je špička nejen v kvalitě, ale především v inovacích, kterými se proslavila po celém světe. Inovativní řešení pro krásu a zdraví jsou základem velkého úspěchu a jedinečná technologie IPL je chráněna patenty. Výsadní postavení, které značka Silk´n má, také potvrzuje fakt, že její technologie využívají pro své výrobky například Philips nebo Remington.

• , zakoupeno v EuroKing

• zatím nic

dle doporučení známé

• ..
    • ..

Nebylo to pro mně. Tak uvidíme

• , zakoupeno v Parfum.cz

S výrobkem jsem spokojená..konečně nějaký,který mi opravdu suchou kůži obrousil a mám nohy opět krásné.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Spokojenost s výrobkem. Dobře se s ním pracuje a hlavně dobře plní svůj účel.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Objednávka byla vystavena před 14-ti dny. Přesto jsem nedostala žádnou zprávu a zboží jsem neobdržela. Nepovažuji to za férové jednání!

• +kvalitní zpracování
    • +dobře se drží
    • +motor výkonný
    • +výdrž baterií
    • +výdrž brusného válečku

Hledal jsem brusku pro přítelkyni a mezi všemi těmi všemi bruskami jsem i podle recenzí vybral tuto. Přítelkyně je z ní ÚPLNĚ nadšená. Výdrž baterií a válečku zatím v pohodě:) Dělala si obě nohy asi už po 10 a pořád drží. Možná baterky/obyčejný/ trochu dochází. Jinak kupujeme i jako dárek pro tetu

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Dobrý pocit a nenáročná práce při ošetření nohou

již delší dobu jsem nějaký podobný produkt
    oslovila mi názorná ukázka

• -Skvělý výsledek po ošetření
    • -Skvělý výkon strojku
    • -Pohodlná,bezproblémová manipulace se strojkem se skvělým výsledkem
    • -Vyšší cena
    • -Drahé náhradní náplně (válečky)

Strojek jsem vybral pro manželku podle recenzí (ne podle ceny) a ta si ho nemůže vynachválit.Použití je jednoduché,bezproblémové a se skvělým výsledkem.Určitě ho doporučím všem,kteří si chtějí své nohy udržovat zdravé.